Zebra Perde İmalatı

Ofislerinize renk katan, iç mekânınızı güzelleştiren ve rahat kullanımı ile kolaylık sağlayan zebra perdelerimizi gururla sizlere sunuyoruz.

Yıllardır süregelen zebra perde imalatı tecrübemiz ile perdelerimizin ofislerinizde en güzel şekilde yerini almasını sağlıyoruz. Bizim ilk önceliğimiz her zaman ofisinizi dekore ederken zevk almanız ve memnun kalmanız olmuştur. Bu hedefte ilerlerken Tokgöz perde olarak, verdiğiniz siparişlere göre, iç mekânınıza yakışacak düzeyde kaliteli ve modern zebra perde imalatı yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile profesyonel olarak, dilediğiniz boyutta, renkte ve desende perdeler tasarlıyoruz. Zebra perde, ofis dekorasyonu için çok önemli bir parçadır ve iç mekân tasarımlarınızı farklı bir boyuta taşır. Bunun bilincindeyiz ve sizlere kendi zevkinize göre perde tasarlama olanağı sunuyoruz. Bize düşen ise verdiğiniz siparişleri son kalite malzeme ile üretip, uzun yıllar perdelerinizin keyfini sürmenizi sağlamak.  İster ofisinizi dizayn ediyor olun, isterseniz de mağazanıza farklı bir hava katmak istiyor olun fark etmez. Her ofise, her iş yerine, her iç mekâna uygun ve oldukça çeşitli ürünlere sahibiz.

Zebra perdeler hem şık bir iç mekân dekorasyonu olması hem de oldukça pratik ve avantajlı olması sebebiyle çoğu kişinin ilk tercihleri arasındadır. Zebra perdeler; stor perdelerden ve tül, fon perdelerden çok daha avantajlıdır. Zebra perdelerin kurulum kolaylığı sayesinde yıkamalarınızın ardından uzun uzun perde ütülemek ve asmak zorunda kalmazsınız. Kolayca takılabilen zebra perdeler sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda zebra perdeler hem çift katlı hem de tek katlı şeritlere sahiptirler. Eğer perdeyi tamamen çift katlı şeritler görünecek şekilde kullanırsanız güneş ışığını geçirmezler. Bunun yanında tek katlı olarak kullanırsanız da tül perde görevi görüp ışığı yarım geçirirler. Bu özellikleri sayesinde zebra perde geniş bir kullanım alanına sahiptir ve her iç mekânda kullanılabilir.

Perdelerin imalatını kendi fabrikamızda yapmamızın yanı sıra tüm aşamalarını bizzat kendimiz denetleyip kontrol ediyoruz. Son teknoloji makineler ve yılların verdiği tecrübe ile zebra perde konusunda alanımızın lideri olduğumuza inanıyoruz. Verilen siparişleri titizlikle hazırlayıp hızlı teslimat yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca profesyonel tasarım uzmanları ve iç mimarlarla çalışıp dekorasyon konusunda zirve seviyesinde zebra perde imalatı yapıyoruz.

Bizim amacımız iş yerlerinizi süsleyen ve yaşamlarınızın bir parçası olan bu ürünleri sizlere yakışır bir şekilde yapabilmek. Müşterilerimizi mutlu edecek şekilde ve işimizin hakkını vererek zebra perde imalatını yapmaya çalışıyoruz. Tasarımları profesyonel, şık ve birbirinden güzel zebra perdelerimiz iç mekânınızda çok güzel duracak.