Perde İmalatı

Tokgöz perde olarak, profesyonel bir şekilde kendi imalatımız olan perdeleri beğeninize sunuyoruz ve ofisinizde, işyerinizde, mağazanızda aklınıza gelebilecek her yerde kaliteli perdelere sahip olmanız için uğraşıyoruz. 15 yıllık tecrübemiz ile zebra perde imalatı, stor perde imalatı, jaluzi perde imalatı, pilse perde imalatı ve tül perde imalatı yapmaktayız. Perde imalatı yapan firmalar arasında hem satış yapan hem de müşterilerden sipariş alan nadir işletmelerden birisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Siparişlerinize göre üretim yaptığımız için, tam hayalinizdeki perdeleri sizler için biz üretiyoruz.

Perde İmalatı Nasıl Yapılır?

Perdelerimizi oluştururken, son kalite ürünler kullanarak perdelerinizin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Perdelerimizi %100 polyesterden üretip neme dayanıklı ürünler imal ediyoruz. Her perde türüne özel, farklı profesyonel ekiplerle çalışıyor ve ürettiğimiz her perde çeşidinin, kendi alanında en iyisi olması için uğraş veriyoruz. İsteklerinize göre üretim yapıp tamamen sizlere özel ve son kalite perdeler imal ediyoruz.

Örnek olarak zebra perde imalatı sırasında, perdeyi imal edeceğimiz ürünleri temin ediyoruz. Son kalite hammaddeden yapılmış polyesterler ile sizin belirttiğiniz ölçülerde kesim ve yapım işlemlerine devam ediyoruz. Zebra perdenizin mekanizma kısmında da kaliteli alüminyum kullanarak sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Perdelerimizi en değerli hammaddelerle ve en yüksek kalite standartlarına göre üretmek kuruluşumuzdan beri bizim felsefemiz olmuştur. Perde fiyatları ne kadar yükselirse yükselsin, biz çizgimizi bozmadan hep en yüksekte ilerlemeye devam edeceğiz.

İmal Ettiğimiz Perde Çeşitleri Nelerdir?

Her iç mekâna, her zevke ve her kişiye uygun perdeler imal edip satışa sunmaktayız. Ofislerinizde kullanabileceğiniz jaluzi perdeler, her mekana uygun olan stor perdeler, zarafetleriyle öne çıkan tül perdeler ve son yıllarda yükselişe geçen zebra perdeler… Özellikle baskılı zebra perdelerimiz konusunda iddialıyız. Diğer çeşitlerde olduğu gibi desenli zebra perde, düz zebra perde, pilse zebra perde ve bambu zebra perde çeşitlerimiz ile profesyonelliğimizi gösteriyoruz.

Tokgöz perde olarak bizim amacımız, müşterilerimizin siparişlerine göre perdeler imal etmek ve onların memnun olmasını sağlamaktır. Siz sadece bize hayallerinizdeki perdeyi söyleyin, bırakın biz o hayali sizin adınıza gerçekleştirelim.

perde imalatı